© 2017 ARGEFAR - Tüm Hakları Saklıdır

ARGEFAR'a Hoşgeldiniz!

Ege Üniversitesi İlaç Geliştirme & Farmakokinetik Araştırma-Uygulama Merkezi (ARGEFAR) 1993 yılında Ege Üniversitesi Hastanesi Kampüsünde (İzmir/Bornova) hizmet vermeye başlayan bir kamu kuruluşudur.

Duyurular

Ailevi Akdeniz Ateşi FMF tedavisinde kullanılmak üzere geliştirilen Türkiye’nin ilk ve orijinal biyolojik ilaç adayı olan RPH-104 Üniversitesi İlaç Geliştirme ve Farmakokinetik Araştırma-Uygulama Merkezi kliniklerinde “insanda ilk kullanım” Faz-1 ilaç araştırmasının klinik fazı başarıyla tamamlanmıştır.

E.Ü. ARGEFAR Çevre & Gıda Analizleri Laboratuvarları 26 – 29 Nisan 2017 tarihleri arasında düzenlenen “GURME İZMİR ve EKOLOJİ İZMİR 2017” (OLİVTECH- Zeytin, Zeytinyağı ve Teknolojileri Fuarı ve EKOLOJİ- İzmir Organik Ürünler Fuarı) fuarlarına katılmışlardır

ARGEFAR araştırmacıları 3-7 Mayıs 2017 tarihleri arasında Budapeşte/Macaristan'da düzenlenen “3rd International Conference on Engineering and Natural Science, ICENS” kongresine katılmışlardır.

IVIS Spectrum görüntüleme cihazı, küçük deney hayvanları ile yapılacak in-vivo çalışmalarda floresans ve bioluminesans görüntüleme hizmeti vermektedir.

Çevre & Gıda Analizleri Laboratuvarı 2017 Staj Dönemi Staj Yapacak Öğrenci İsim Listesi

ARGEFAR Araştırıcı’mız Prof. Dr. Şenay ŞANLIER liderliğindeki ekip ile hazırlanan posterler European Pharma Congress 2015’de “Best Poster” ödülünü kazanmıştır

ARGEFAR Faz Öncesi Araştırmalar Birimi, Deney Hayvanları Laboratuvarı'nda çalışma yapmak isteyen Araştırıcı'ların dikkatine!

Ege Üniversitesi’nin 2012-2013 Eğitim- Öğretim Yılı Açılış Töreni’ nde ARGEFAR’ın kurucusu ve halen danışmanı olarak çalışan Emekli Öğretim Üyesi Prof. Dr. Işık TUĞLULAR’a “Üstün Hizmet Madalyası” ödülü verilmiştir.

Bal Analizleri konusunda Çevre ve Gıda Analizleri Laboratuvarlarından Kamuoyuna önemle duyurulur!

Faz Araştırma Kliniğimiz (Klinik II); 15 Mart 2012 tarihinde ‘Faz I Klinik Çalışmaları yürütebilir onayı’ almıştır.